Вчера 1 1
Сегодня 1 1

Німеччина вдруге поспіль зазнає розгромної поразки

Чеха на пам’ять про ЧС закинули 8 шайб

Збірна Німеччини у другому поспіль матчі на чемпіонаті світу зазнає поразки з великим рахунком.

У матчі останнього кола групового етапу перемогу над командою Німеччини святкували чехи - 8:1 (3:1, 3:0, 2:0).

Ще до другої хвилини матчі Алесу Гемски вдалося вивести збірну Чехії вперед, але на 8-й хвилині Томас Грайлінгер за гри у більшості рахунок зрівняв. Після цього забивали лише чехи і забивали багато. Відзначились Лукас Країчек (11), Мартін Ерат (17), Петр Купал (26, 44), Давід Крейчі (30), Їржи Новотни (35) та Мірослав Блатак (47).

Ця перемога дала можливість чехам з 14 очками випередити збірну Норвегії та зайняти третє місце у групі. А для збірної Німеччини гра турнірного значення не мала. Ця команда свій виступ на чемпіонаті світу вже припинила.