Сегодня 6 4
Завтра 17 7

Норвегія громить Данію і виходить на третє місце

Торресен обігнав Малкіна

Збірна Норвегії виграла свій останній поєдинок на груповому етапі чемпіонату світу-2012 і готується продовжити змагання у плей-офф.

Матч між командами Норвегії та Данії закінчився з рахунком 6:2 (0:0, 5:0, 1:2) на користь перших.

У складі переможців голами відзначились Ларс Ерік Спетс (27), Мортен Аск (28), Пер-Аге Скродер (36), Йонас Холос (38), Патрік Торессен (40) та Матс Тригг (56). У данців відзначились Мортен Мадсен (44) та Мортен Поулсен (48).

Крім великої кількості шайб цей поєдинок відзначився грубістю і великою кількістю штрафних хвилин. В результаті бійки, що виникла під кінець другого періоду, Янніка Хансена покарали матч-штрафом (20+5 хвилин), а його напарника по збірній Данії Франса Нільсена - подвійним двохвилинним. У свою чергу були вилучені гравці норвезької команди Матс Тригг, Мартін Роймарк та Оле-Крістіан Толлефсен.

Після цього поєдинку норвежці вийшли на третє місце у стокгольмській групі та з 33 шайбами стали найрезультативнішою командою групи. А Торессен з 16 (6+10) очками вийшов на перше місце у перегонах бомбардирів, обігнавши росіянина Євгенія Малкіна.