Вчера 11 5
Завтра 16 4

Новачки Заходу взяли гору на Сході

"Слован" над "Сибіром", "Лев" - над "Кузнею"

Цьогорічні дебютанти Континентальної хокейної ліги братиславський "Слован" та празький "Лев" здобули перемоги у матчах регулярного чемпіонату проти команд Східної конференції.

Команда зі столиці Словаччини у Новосибірську з рахунком 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) здолала місцевий "Сибір". У складі переможців голами відзначились Ян Лип’янський (11-та хвилина) та Міхел Міклик (36-та). Кристіан Кудроч закинув єдину шайбу "Сибіру" (29-та).

Водночас у Новокузнецьку пражани також з різницею в одну шайбу переграли місцевий "Металург". Рахунок у зустрічі - 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) на користь гостей. Перемогу їм принесли влучні кидки Любоша Бартечка (2-га хвилина), Марцела Госси (20-та) та Якуба Крейчика (33-тя). Господарі їм відповіли голами Костянтина Турукіна (36-та) та Пилипа Міетлюка (48-ма).

"Слован" після цього поєдинку з 47 балами йде п’ятим у турнірній таблиці Західної конференції, а "Лев" з 41 - сьомий. "Сибір" (49) та "Металург" (40) - на п’ятому та дев’ятому місцях на Сході відповідно.