Вчера 10 7
Завтра 14 8

"Нью-Джерсі" стартував у плей-офф з перемоги

Бродо зіграв свій 100-й матч у Кубку Стенлі

Легендарний воротар "Нью-Джерсі Девілз" Мартін Бродо зіграв поєдинок, який став 100-м переможним в його кар’єрі у Кубку Стенлі.

А для його візаві у матчі плей-офф НХЛ - голкіпера "Флорида Пантерз" Жозе Теодора цей же матч, напевне, передусім запам’ятається пекельним першим періодом - за 20 хвилин першого періоду по його воротах завдали 26 кидків. Три з них зупинити він не зміг. Відзначились Патрік Еліаш, Дайнюс Зубрус та Райан Картер.

Хоча підопічні Кевіна Дайніна бились до останнього й зусиллями Шона Бергенхайма та Кріса Верстіга скоротили відставання до мінімуму, в підсумку 2:3 - "Флорида" програє свій стартовий матч у Кубку Стенлі, учасником якого "пантери" стали вперше з 2000-го року.

Український форвард "Нью-Джерсі" Олексій Понікаровський очок не набрав, хоча завдав два кидки по воротах суперників.