Сейчас 1

"Нью-Джерсі" від півфіналу відділяє одна перемога

"Дияволи" знову перемагають "Філадельфію"
07 мая 2012г. 09:21

"Нью-Джерсі Девілз" обіграли "Філадельфія Флайєрз" в четвертому матчі серії плей-офф Національної хокейної ліги.

Зустріч, що проходила в понеділок на льоду "Девілз", завершилася з рахунком 4:2 на користь господарів льоду.

Вже до 14-ї хвилини першого періоду "Флайерс" зусиллями Скотта Хартнелла (12) і кращого на даний час бомбардира плей-офф Клода Жиру (14) повели з рахунком 2:0. Проте у "Нью-Джерсі" з таким станом справ миритися не збиралися і незабаром "дияволи" відновили рівновагу, відзначилися Петр Сікора (16) та Марек Жидліцкі (19).

Після чотирьох закинутих в першому періоді шайб глядачі побачили лише дві в останніх двох, дубль на рахунку Данюса Зубруса (38, 60), причому останню шайбу литовець закинув вже у порожні ворота.

Рахунок у серії став 3-1 на користь "Девілз". Наступний матч протистояння пройде 8 травня у Філадельфії.