"Нью-Джерсі" здолав "Флориду" за сім матчів

"Дияволи" виходять на "Філадельфію"

"Нью-Джерсі Девілз" лише у другому овертаймі сьомого матчу серії з "Флорида Пантерз" здобули перемогу в першому раунді плей-офф Національної хокейної ліги.

Вирішальна сьома зустріч протистояння відбулася в четвер у Флориді і завершилася з рахунком 3:2.

Гості до середини другого періоду вигравали з рахунком 2:0 завдяки голам Адама Енріке (2-а хвилина) і Стівена Джіонта (30). Але в третьому періоді господарям льоду вдалося зрівняти рахунок завдяки голам в більшості. Спочатку точним кидком відзначився Стівен Вайсс (46), а на 57-й хвилині Марцел Гоч зрівняв рахунок.

Вирішальну шайбу на 4-й хвилині другого овертайму закинув все той же Адам Енріке, який скористався плутаниною в зоні "пантер" і з середньої дистанції відправив шайбу між щитків воротаря Жозе Теодора.

У другому раунді плей-офф "дияволи" зіграють з "Філадельфією", яка в першому колі здолала "Піттсбург" (4:2).