Оновлений "Донбас-2" програв перший матч

Досвід чемпіона Білорусі взяв гору

Донецький "Донбас-2" поступився чемпіону Білорусі жлобинському "Металугру" у першому товариському поєдинку в ході підготовки до нового сезону.

Матч, що відбувся у середу в Білорусі, закінчився з рахунком 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) на користь господарів, повідомляє прес-служба "Донбасу".

Старші і більш досвідченіші жлобинці вже на перших хвилинах матчу відкрили рахунок. Гра була гострою, але успішнішими виявилися господарі.

На початку другого періоду чемпіон Білорусі зміцнив свою перевагу. Проте хокеїсти "Донбасу-2" рук не опускали. Спочатку Віталій Анікеєв вміло реалізував більшість, а вже під завісу двадцятихвилинки, коли команда грала у меншості, Олександр Журун відірвався від опікунів і потужним кидком вразив ворота суперника і зменшив відрив у рахунку до мінімуму.

А у заключному періоді господарі закинули ще одну шайбу і встановили остаточний рахунок у матчі.

Наступним суперником донеччан у білоруському турне стане ХК "Гомель". Зустріч відбудеться 10 серпня у гомельському льодовому палаці. Початок матчу о 17:00.