Ось чому Гласс не зіграє проти "Адмірала" (відео)

Ліга покарала голкіпера "Спартака"
29 ноября 2013г. 16:43

Голкіпер московського "Спартака" Джефф Гласс пропустить наступний матч своєї команди через дискваліфікацію, повідомляє офіційний сайт КХЛ.

Воротар скоїв порушення на 40-й хвилині матчу з "Салаватом Юлаєвим" (2:3), що відбувся 28 листопада у Москві. Нападник уфимців Ігор Мирнов під час атаки штовхнув Гласса і при цьому сам опинився у сітці воріт суперників. Після цього воротар "червоно-білих" кілька разів штрикнув форварда ключкою.

По ходу зустрічі Гласс був покараний двохвилинним штрафом. Спортивно-дисциплінарний комітет КХЛ вирішив перекваліфікувати порушення в "колючий удар" і накласти на голкіпера заднім числом великий плюс автоматично дисциплінарний до кінця гри штраф (5+20 хвилин), а також додаткову дискваліфікацію на один матч.

Наступний свій матч "Спартак" проведе 2 грудня на виїзді проти "Адмірала".