Завтра 2

"Оттава" не віддала "Піттсбургу" третю перемогу

Грінінг приніс "сенаторам" перемогу в овертаймі
20 мая 2013г. 09:21

Колін Грінінг приніс "Оттава Сенаторз" перемогу над "Піттсбург Пінгвінз" у другому овертаймі третього матчу чвертьфінальної серії Кубка Стенлі.

Поєдинок, що відбувся 19 травня на льоду канадської команди, закінчився з рахунком 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) на користь господарів.

Наприкінці другого періоду (18:53) Тайлер Кеннеді вивів гостей вперед, але за 29 секунд до завершення основного часу Даніелю Альфредссону вдалося зрівняти рахунок (19:31) і перевести гру у овертайм. Грінінг вразив ворота суперника на 8-й хвилині другого додаткового періоду.

Після цього матчу рахунок у серії став 2-1 на користь "Піттсбурга".

"Чи перемагаєш ти, чи програєш, намагаєшся швидко забути результат цього матчу і сконцентруватися на наступному. Звичайно, поразка розчарувала, однак ми відіграємося"
, - заявив після матчу капітан "Пінгвінз" Сідні Кросбі, слова якого наводить ESPN.

Додамо, що голкіпер "Оттави" Крейг Андерсон впорався із 49 кидками суперника, при чому 18 з них були завдані у овертаймі. Воротар "Піттсбурга" Томаш Вокоун відбив 46 кидків, зазнавши першої поразки у п’яти матчах.

Також у цьому матчі вперше з 27 січня зіграв 29-річний нападник "Сенаторз" Джейсон Спецца, який тривалий час відновлювався після операції на хребті.