Вчера 14 9
Завтра 12 8

Овечкін розбив і "Атлант", і його арену

"Динамо" перемогло у Митищах

Олександр Овечкін закинув свою п’яту шайбу у нинішньому чемпіонаті КХЛ, чим допоміг "Динамо" здобути впевнену перемогу над "Атлантом".

Матч, що пройшов напередодні у Митищах, закінчився з рахунком 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) на користь гостей.

Овечкін відзначився на 5-й хвилині зустрічі. Пізніше за його прикладом у воротах Антона Худобіна розписалися Ілля Горохов (21-а хвилина), Костянтин Горовиков (30-а) та Костянтин Волков (48-а), гольову передачу якому віддав нападник збірної України Костянтин Касянчук.

Єдину шайбу у складі "Атланта" закинув Юнас Андерссон (29-а).

Відзначимо, що натиску Овечкіна не витримав не лише голкіпер "Атланта", але й скло на арені у Митищах. У третьому періоді Олександр Великий хотів здійснити силовий прийом проти Олексія Міхнова, але промазав і потилицею влучив у борт.