матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные

Овечкін: Терещенко - російський Бекстрем

Зірку влаштовує її третя ланка у збірній

Зірковий нападник московського "Динамо" та "Вашингтон Кепіталз" Олександр Овечкін високо оцінив своїх партнерів по ланці у збірній Росії Олексія Терещенка та Миколу Жердєва.

"Олексій Терещенко взагалі багаторазовий чемпіон, найдосвідченіший гравець збірної, тому тут нічого говорити. Жердєв теж в минулому році виграв чемпіонат світу, досвідчений гравець, багато де пограв. Не знаю, що можна сказати - слабка ланка або не слабка, імена всі сильні, треба просто доводити на майданчику. Тут немає першої, другої і третьої ланки, тут одна команда, ми всі зібралися для однієї справи"
, - наголосив Овечкін.

Коли ж журналісти закинули нападнику, що Терещенко - це не Ніклас Бекстрем (партнер Овечкіна по "Динамо" та "Вашингтону"), то він відповів:

"У нас є свій Бекстрем - Олексій Терещенко"
.

Нагадаємо, що збірна Росії готується до московського етапу Євротуру, який пройде з 13 по 16 грудня. На тренуванні Овечкін працював в одній ланці з Терещенком та Жердєвим, при чому виглядало, що ця ланка є третьою.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
15:10
Телемагазин
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров