Овечкін заробляє два очки і "Динамо" - лідер

Дубль Шатана не врятував словаків

Мирославу Шатану не вдалося врятувати братиславський "Слован" у домашньому матчі проти чинного володаря Кубка Гагаріна московського "Динамо".

Поєдинок, що відбувся напередодні ввечері, закінчився перемогою підопічних Олега Знарка з рахунком 3:2 (2:0 0:1 1:1). Шайби у ворота господарів закинули Денис Кокарєв (6-та хвилина), Олександр Овечкін (15) та Грирорій Шафігулін (42).

Відзначимо, що лідеру "Вашингтон Кепіталз", який під час локауту у НХЛ виступає за "Динамо", у цьому матчі відзначився двома очками за результативність, допомігши Кокарєву відкрити рахунок у зустрічі.

Автором обох шайб у ворота "Динамо" став Мирослав Шатан, який відзначився на 28-й та 55-й хвилинах.

Після цього матчу "Динамо" з 26 очками вийшло у лідери Західної конференції КХЛ, а "Слован" з 20-ма йде на сьомій позиції.