Новость

Овечкіну зі збірної Росії ще не телефонували

| Хоккей

Хокеїст поділився враженнями від матчу та сезону

Представники тренерського штабу збірної Росії ще не зв’язувалися із нападником "Вашингтон Кепіталз" Олександром Овечкіним, клуб якого напередодні вибув з розіграшу Кубка Стенлі.

"Зі мною ніхто не зв’язувався, якщо чесно. Ми щойно програли... Зателефонують чи не зателефонують - тут від мене нічого не залежить"
, - розповів Овечкін.

Нагадаємо, що 13 травня у сьомому, вирішальному, матчі серії 1/8 фіналу Кубка Стенлі з "Нью-Йорк Рейнджерз" "Вашингтон" поступився з рахунком 0:5. У заявці збірної Росії на чемпіонат світу залишається одне вакантне місце.

"Забити не виходило. Подивіться всі моменти, які створював я і наша ланка. Їх потрібно було реалізовувати. А в другому періоді знову вихід "3 в 2", потрібно було кидати, а ми один одного передачами заплутали. Це нас губить. Повторю, закинь ми першими - почалася б геть інша гра. Це навіть на психологію впливає. Коли "Рейнджерз" повели у рахунку, то стали грати більше від оборони. Потім вони кинули, рикошет від ковзана - і другий гол. Те ж саме могло бути у нас. Вже "рейнджерам" довелося б розкриватися"
, - поділився своїми враженнями від матчу Овечкін.

На прохання ж журналістів охарактеризувати увесь сезон-2012/2013 одним словом Овечкін сказав просто: "Обіср*лись".

Комментарии (0)
Новости партнеров