Овєчкін зрівняв шанси "Вашингтона" і "Рейнджерз"

Команда з Нью-Йорка програє удома
01 мая 2012г. 09:26

"Вашингтон Кепіталз" завдяки голу російського нападника Олександра Овечкіна здобули перемогу над "Нью-Йорк Рейнджерз" у другому матчі 1/2 фіналу Східної конференції НХЛ.

Зустріч, що проходила на арені "Медісон Сквер Гарден" в Нью-Йорку, завершилася перемогою гостей з рахунком 3:2.

Перший гол у грі на 13-й хвилині забив Майк Кнубл з передач Кіта Окойна і Джоеля Ворда. Через п’ять хвилин Джейсон Чімера (18) подвоїв перевагу "Кепіталз", асистували йому Метт Хендрікс і Джей Бігл. Однак за 43 секунди до кінця першого періоду господарі зусиллями Бреда Річардса (20) відквитали одну шайбу.

Другий період пройшов без голів, а на 47-й хвилині зустрічі Райан Келлахен в більшості з передач дель Зотто і Річардса зрівняв рахунок. Перемогу "Вашингтону" в більшості приніс Овечкін (53), а в ролі асистента виступив Ніклас Бекстрем.

Після цієї зустрічі рахунок у серії став 1-1. Третій матч пройде 2 травня у Вашингтоні.