Падакін встановив рекорд WHL (відео)

Українця засипали 26 000 ведмедиків
02 декабря 2013г. 09:26

Український форвард "Калґарі Хітмен" Павло Падакін встановив неофіційний рекорд WHL.

Другий рік поспіль Падакін встав автором першої шайби господарів у щорічному благодійному матчі, і як наслідок, був засипаний з трибун арени у Калґарі 26 тисячами ведмедиків, повідомляє sports.yahoo.com.

Ця традиція бере свій початок у 1990 році. Іграшки, кинуті на лід, після першого голу, збираються представниками клубу і потім йдуть на доброчинність.

Падакін відзначився шайбою на 24-й хвилині матчу регулярного чемпіонату WHL з "Медсін Хет Тайгерз". Поєдинок у підсумку завершився з рахунком 4:1 на користь господарів льоду.

Український нападник крім голу на останній хвилині зустрічі також отримав великий плюс дисциплінарний штраф. У 22 матчах сезону він набрав 8 (7+1) очок.