матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Парізе відмовився переходити у "Рейнджерз"

Капітан хоче й надалі грати у "Нью-Джерсі"

Капітан "Нью-Джерсі Девілз" Зак Парізе, який менш ніж за три тижні стане вільним агентом, виключив "Нью-Йорк Рейнджерз" зі списку своїх потенційних працедавців, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Під час першої зустрічі з пресою після  програшу "Девілз" у фіналі Кубка Стенлі 27-річний Парізе висловив бажання продовжити свою кар’єру у складі "Нью-Джерсі". За його словами, він навіть обдумує можливість підписання нової угоди з клубом до 1 липня, коли він стане вільним агентом.

На пряме запитання, чи погодився би він грати за "Рейнджерз", Парізе коротко і ясно відповів "Ні".

У свою чергу президент і генеральний менеджер "Девілз" Лу Ламор’єлло заявив, що перепідписання Парізе, який у минулому сезоні заробив 5 мільйонів доларів, є пріоритетом для чемпіонів Східної конференції.

Найближчим часом у Ламор’єлло буде чимало роботи, оскільки у клуба закінчуються угоди з цілою низкою хокеїстів: голкіперами Мартіном Бродо та Джоаном Хедбергом, захисниками Брайсом Сальвадором, Петером Харрольдом та Марком Фейном, а також форвардами Петром Сикорою, Стівом Берн’є, Стефаном Джіонтою, Раяном Картером та українцем Олексієм Понікаровським.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров