Сегодня 5 2
Завтра 8 5

Українець Падакін зірвав овації

Форвард "Калґарі Хітмен" закинув дюжину шайб

Український нападник "Калґарі Хітмен" Павло Падакін закинув 12 шайбу у регулярному чемпіонаті Західної юніорської ліги (WHL) і допоміг своєму клубу закріпитися на першому місці в Східній конференції, випереджаючи найближчого переслідувача на три очки.

У передостанньому матчі перед новим роком, що відбувся 28 грудня у Калгарі, клуб Падакіна завдав поразки третій команді конференції "королям" з Едмонтона з рахунком 6:2.

Наш форвард відзначився за шість хвилин до кінця третього періоду, закинувши п’яту в хронологічному порядку шайбу "Хітмен" в меншості (вдруге у сезоні!), зірвавши овації 9 909 глядачів.

Таким чином, в активі Падакіна зараз 19 (12+7) очок в 32 матчах та показник корисності - "+8".