матч-центр
Вчера 18 9
Сейчас 0 0
Сегодня 13 7
Завтра 17 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 18 9
Сейчас 0 0
Сегодня 13 7
Завтра 17 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Переговори між НХЛ та гравцями зайшли у глухий кут

Розмова у п’ятницю була короткою

Багатообіцяючий тиждень у переговорах між власниками клубів НХЛ та профспілкою гравців закінчився розчаруванням. Так підсумував останню зустріч між сторонами повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен.

Очікувалося, що у п’ятницю представники хокеїстів внесуть свої контрпропозиції на нові пом’якшені умови, висунуті лігою на початку тижня. Однак переговори тривали дуже недовго і закінчилися нічим, пише видання Sporting News.

За словами голови профспілки гравців Дональда Фера, ліга не хоче сприймати будь-які пропозиції, які не передбачають зменшення зарплат хокеїстів. І сьогоднішні переговори були припинені саме за її ініціативою.

Крім того Фер повідомив, що профспілка пропонує укласти нову колективну угоду терміном на три роки з можливістю продовжити її на рік, тоді як НХЛ наполягає на більш тривалому пакті.

У свою чергу Беттмен заявив, що профспілка, на його думку, не висунула жодної контрпропозиції, а також додав, що розмови про зменшення прибутків хокеїстів - це спроба відвернути увагу від головного. За його словами, представники гравців нічого не роблять для пошуку компромісу.

Сторони поки не повідомили, коли планується продовжити переговори.

Нагадаємо, термін дії нинішньої колективної угоди між гравцями та НХЛ закінчиться 15 вересня. Якщо до цього часу ліга та профспілка хокеїстів не зможуть дійти згоди, то у НХЛ може статися локаут.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров