Сегодня 7 7
Завтра 10 4

"Армійці" Ковальчука вийшли у лідери КХЛ

СКА всуху переграв "Сибір"

Пітерський СКА у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ переміг новосибірський "Сибір", таким чином забезпечивши собі першу сходинку зведеної турнірної таблиці КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 18 жовтня у Санкт-Петербурзі, завершився з рахунком 2:0 (0:0, 2:0, 0:0).

Першу шайбу у ворота Сергія Гайдученка на 25-й хвилині гри закинув зірковий капітан пітерців Ілля Ковальчук, а асистував йому Володимир Тарасенко, чия участь у матчі була під питанням через підозру на струс мозку.

А вже за кілька хвилин після першого успіху "армійців" Олександр Кучерявенко рахунок подвоїв.

Завдяки цій перемозі СКА набирає 37 очок і обходить у турнірній таблиці московське "Динамо", яке має у своєму активі 36 балів.

Відзначимо, що воротар пітерської команди Ілля Єжов вперше у сезоні і вдруге у кар’єрі відіграв "на нуль".

Нагадаємо, свій попередній матч регулярного чемпіонату СКА виграв у "Амура" 7:3, а "Сибір" - у московського "Динамо" 3:2.