матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

ПХЛ ледь врятувалася від зриву старту сезону

Ліга розплатилася з суддями

Професіональній хокейній лізі вдалося вирішити проблему з боргами перед арбітрами, таким чином новий сезон розпочнеться вчасно, 11 вересня. Про це заявив телеканалу "Хокей" генеральний директор ліги Юрій Загородній.

"Ця проблема була. Сьогодні ці питання повністю з’ясовані, і на сьогодні ця проблема знята. Головний суддя ПХЛ, який має їхати інспектором на матч-відкриття "Донбас" - "Сокіл" уже отримав аванс для суддів, які будуть обслуговувати матчі цих команд 11 та 13 вересня. І всі інші судді у бухгалтерії ПХЛ отримують кошти для того, щоб їхати і обслуговувати матчі", - наголосив Загородній.

Відзначимо, що за інформацією телеканалу "Хокей", перед суддями ПХЛ накопичилась заборгованість за значну частину минулого сезону, у зв’язку з цим арбітри могли відмовитись судити ігри у новому сезону.

Матч-відкриття чемпіонату "Донбас-2" - "Сокіл" судитиме бригада арбітрів на чолі з Антоном Гладченком. Одне з головних нововведень сезону – спарені поєдинки за схемою матч - вихідний - повторний матч. Всього кожна з команд проведе у регулярці по 36 ігор.

Учасники прес-конференції, присвяченій старту нового хокейного сезону, також не оминули увагою тему льодових арен у Києві. Узимку мають розпочати спорудження ковзанки на території Республіканського вищого училища фізичної культури. Ще одна арена з’явиться у 2013-му в одному з районів столиці. Крім цього, за планом Національної Агенції Євро-2012 на території НСК Олімпійський впродовж двох років здадуть відновлену "Крижинку".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров