матч-центр
Вчера 12 2
Сейчас 1 1
Сегодня 5 3
Завтра 10 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 12 2
Сейчас 1 1
Сегодня 5 3
Завтра 10 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей

ПХЛ святкує свій перший день народження

Загородній розповів про плани ліги

25 липня виконується рік з дня заснування Професіональної хокейної ліги.

На думку генерального директора ліги Юрія Загороднього, головним досягненням ПХЛ є повернення глядачів на трибуни. За минулий сезон матчі внутрішньої першості відвідала значна кількість глядачів, не кажучи вже про телевізійну аудиторію. Юрій Загородній вважає це найкращою оцінкою роботи ліги і клубів.

У свою чергу наставники вже набагато професійніше ставляться до формування команд, і як наслідок рівень гри у порівнянні з минулими сезонами значно підвищився.

"Я можу сказати, що сьогодні у нас в лізі підбирається боєздатний колектив. Десь 5-6 команд у нас будуть практично рівноцінними. Кожна з цих команд ставить перед собою дуже високі, амбіційні завдання. А від рівня цих амбіцій буде підвищуватися і рівень гри", - наголосив Загородній.

Він також розповів, що ліга планує розширювати географію учасників, однак через брак коштів це завдання виконати важко. Зокрема з цієї причини й досі не з’явилися професійні клуби у Дніпропетровську і Херсоні, хоча технічна база там є.

Крім того у планах ліги ще й розвиток молодіжного хокею.

"У нас є всі надії на те, що у жовтні місяці буде старт першого молодіжного чемпіонату України під егідою Професіональної хокейної ліги", - розповів Загородній.

Керівник ПХЛ також частково пролив світло на ситуацію, у якій опинилися "Вінницькі Гайдамаки" та "Білий Барс".

"Обидві ці команди подали попередні заявки на участь у чемпіонаті сезону-2012/2013, але кінцеве рішення, будуть вони грати чи не будуть, буде прийняте після 23 серпня, коли команди мають вже подати заявку", - відзначив Загородній.

У найгіршому випадку ліга готова до проведення першості у скороченому складі. Відповідний календар вже підготовлено.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров