матч-центр
Вчера 7 6
Сейчас 1 1
Сегодня 12 9
Завтра 7 6
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 6
Сейчас 1 1
Сегодня 12 9
Завтра 7 6
все
важные
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

ПХЛ святкує свій перший день народження

Загородній розповів про плани ліги

25 липня виконується рік з дня заснування Професіональної хокейної ліги.

На думку генерального директора ліги Юрія Загороднього, головним досягненням ПХЛ є повернення глядачів на трибуни. За минулий сезон матчі внутрішньої першості відвідала значна кількість глядачів, не кажучи вже про телевізійну аудиторію. Юрій Загородній вважає це найкращою оцінкою роботи ліги і клубів.

У свою чергу наставники вже набагато професійніше ставляться до формування команд, і як наслідок рівень гри у порівнянні з минулими сезонами значно підвищився.

"Я можу сказати, що сьогодні у нас в лізі підбирається боєздатний колектив. Десь 5-6 команд у нас будуть практично рівноцінними. Кожна з цих команд ставить перед собою дуже високі, амбіційні завдання. А від рівня цих амбіцій буде підвищуватися і рівень гри", - наголосив Загородній.

Він також розповів, що ліга планує розширювати географію учасників, однак через брак коштів це завдання виконати важко. Зокрема з цієї причини й досі не з’явилися професійні клуби у Дніпропетровську і Херсоні, хоча технічна база там є.

Крім того у планах ліги ще й розвиток молодіжного хокею.

"У нас є всі надії на те, що у жовтні місяці буде старт першого молодіжного чемпіонату України під егідою Професіональної хокейної ліги", - розповів Загородній.

Керівник ПХЛ також частково пролив світло на ситуацію, у якій опинилися "Вінницькі Гайдамаки" та "Білий Барс".

"Обидві ці команди подали попередні заявки на участь у чемпіонаті сезону-2012/2013, але кінцеве рішення, будуть вони грати чи не будуть, буде прийняте після 23 серпня, коли команди мають вже подати заявку", - відзначив Загородній.

У найгіршому випадку ліга готова до проведення першості у скороченому складі. Відповідний календар вже підготовлено.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров