Завтра 2

"Піттсбург" - "Філадельфія": 12 шайб і купа синців

"Льотчики" здобули третю перемогу у серії
16 апреля 2012г. 10:56

"Піттсбург Пінґвінз" програли третій матч серії 1/8 фіналу плей-офф Національної хокейної ліги, дозволивши "Філадельфія Флайєрз" повести у серії з рахунком 3-0.

Гра, що проходила у неділю, завершилася перемогою "льотчиків" з рахунком 8:4 (4:2, 2:2, 2:0). Вже на 7-й хвилині гри хокеїсти вплуталися в масову бійку, в середині першого періоду сталася бійка між лідерами команд - Сідні Кросбі і Клодом Жиру, а в кінцівці третього десятихвилинні штрафи заробили Дерек Енгелланд, Вейн Сіммондс і Джеймс Ніл.

По дві шайби у господарів закинули Максим Телбот, Метт Рід і Деніел Бріер, у гостей - Джордан Стаал та Джеймс Ніл. На рахунку нападника "пінгвінів" Євгена Малкіна дві передачі, а у складі "льотчиків" трьома асистами відзначився Яромир Ягр.

Четвертий матч серії пройде у Піттсбурзі 21 квітня.