"Піттсбург" майже наздогнав "Філадельфію" у серії

"Пінгвіни" перемагають вдруге поспіль

Хокеїсти "Піттсбург Пінґвінз" виграли (3:2) п’ятий матч у серії з "Філадельфія Флайєрз" і до мінімуму скоротили відставання від "Флаейрс" в плей-офф НХЛ.

"Льотчики" більш активно почали матч, що і втілилося в дві закинуті шайби в першому періоді, на які "пінгвінам" вдалося відповісти лише однією, відзначилися Метт Карл (12-а хвилина), Скотт Хартнелл (18) і Стів Салліван (15) відповідно.

Проте у другій двадцятихвилинці команда Малкіна і Кросбі не тільки відігратися, але й вийшла вперед - на 27-й хвилині голом відзначився Джордан Стаал, а на 30-й шайбу закинув Тайлер Кеннеді.

У третьому періоді глядачі голів не побачили, їх команді вдалося утримати свою перевагу. "Піттсбург" здобуває другу перемогу поспіль і завдяки останнім двом матчам скорочує відставання в серії з 0-3 до 2-3.

Наступна гра протистояння пройде вже на льоду "Філадельфії".