"Піттсбург" на півтора місяці втратив захисника

Під загрозою участь у другій поспіль Олімпіаді

Захисник "Піттсбург Пінгвінз" Пол Мартін пропустить 4-6 тижнів через перелом ноги, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Мартін зазнав травми у третьому періоді матчу з "Бостон Брюїнз" (3:4ОТ), що відбувся у понеділок. Хокеїст зумів дограти поєдинок до кінця.

У нинішньому сезоні 32-річний оборонець записав на свій рахунок 11 (2+9) очок у 23 іграх, крім того він є лідером команди за середнім часом, який проводить на льоду (більше 25 хвилин). Показник корисності Мартіна становить "-1".

Травма може вдруге поспіль завадити Мартіну взяти участь у Олімпійських іграх. В 2010 році він пройшов до складу збірної США, однак у Ванкувері так і не зіграв через перелом руки.