Сейчас 4 2
Завтра 20 4

"Піттсбург" знову догравав без Малкіна

Проти росіянина зіграли грубо

Зірковий російський нападник "Піттсбург Пінгвінз" Євген Малкін достроково припинив участь у матчі своєї команди проти "Торонто Мейпл Лівз" через "травму верхньої частини тіла", повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Після силового прийому нападника суперників Джеймса ван Рімсдайка у третьому періоді він провів ще одну зміну, після чого на лід більше не виходив, в тому числі не брав участі й у післяматчевих булітах.

"Його посадили не через його гру. Просто у Малкіна травма верхньої частини тіла. Тому ми притримали його до кінця гри та не випустили на буліти"
, - розповів головний тренер "Піттсбурга" Ден Байлсма.

Додамо, що "Пінгвінз" у виїзному матчі регулярного чемпіонату НХЛ здобули перемогу над "Торонто" за булітами з рахунком 5:4 (3:1, 1:2, 0:1, 0:0, 1:0). Переможний буліт виконав Джеймс Ніл.

У першому періоді Малкін асистував Полу Мартіну, коли той закидав третю шайбу "Піттсбрга".

Загалом у 21 матчі нинішнього чемпіонату НХЛ російський нападник набрав 24 (5+24) очки при показнику корисності "-1".

Нагадаємо, що Малкін пропустив чотири гри з 22 лютого по 3 березня через травму голови у матчі проти "Флориди".