Подхрадскі: Потрібно грати весь матч, а не один період

"Донбас" не показав свою звичну гру
24 ноября 2012г. 10:00

Захисник донецького "Донбасу" Петер Подхрадскі після матчу проти "Салавата Юлаєва" розповів, що команда не показала свою звичну гру, тому і програла.

"

Потрібно грати добре весь матч, а не один період. З таким суперником потрібно демонструвати хороший хокей, а ми цього не зробили. Я вже кілька разів грав проти "Салавата", раніше у них була зовсім інша команда. Я думав, що ми візьмемо якісь очки сьогодні.

Мало грати на високому рівні один період. Потрібно грати усі 60 хвилин. Ті моменти, які створювалися, повинні були реалізовуватися. Сьогодні ми не показали свою гру. Просто програти можна по-різному. Буває таке, що ти все віддав, але програв, чогось не вистачило. Але ми не зіграли так, щоб могли говорити таке. Сьогодні ми зіграли невдало
", - зазначив хокеїст.

Також, за словами Подхрадскі, тренер вже вказав на помилки команди у поєдинку в Уфі, та запевнив, що у наступному матчі з "Ак Барсом" донеччани покажуть зовсім інший хокей, адже казанців обов’язково потрібно перемагати.

Нагадаємо, що напередодні "Донбас" у виїзному матчі регулярного чемпіонату КХЛ поступився "Салавату Юлаєву" з рахунком 1:5.