Сегодня 9 6
Завтра 8 4

Польща впевнено перемагає іспанців

Поляки зберігають інтригу до фіналу

Національна збірна Польщі у другому своєму матчі на передкваліфікаційному олімпійському турнірі впевнено перемогла збірну команду Іспанії.

Матч закінчився з рахунком 5:0 (1:0, 0:0, 4:0) на користь номінальних господарів льоду.

Рахунок у поєдинку на 15-й хвилині відкрив Грегорж Пасют, який також відзначився і на 45-й, оформивши дубль. Крім нього у третій двадцятихвилинці шайби до свого активу записали Томаш Маласінський (44-та і 58-ма хвилини) та Якуб Вітецький (52-га).

Таким чином, збірна Польщі набирає 6 очок і наразі посідає першу сходинку турнірної таблиці.

Нагадаємо, що свій попередній матч у відборі іспанці програли збірній України - 0:7, а поляки розгромили команду Естонії - 8:0.