Польська молодіжка виграла ЧС у Донецьку

У вирішальному матчі поляки перемогли італійців

Молодіжна збірна Польщі стала переможцем чемпіонату світу U20 у групі В першого дивізіону, що відбувається у Донецьку.

У першому матчі заключного дня на турнірі команда Польщі, програючи по ходу зустрічі 0:2, у підсумку перемогла збірну Італії з рахунком 3:2 (0:1, 1:1, 2:0). Перемогу полякам приніс хет-трик Кацпера Ґузіка, який вражав ворота суперників на 40-й, 44-й та 58-й хвилинах.

У італійців голи на рахунку Андергассена (13-та хвилина) та Кастлюнгера (35-та).

До цього матчу збірні Польщі та Італії з 9 очками лідирували на турнірі. Здобувши цю перемогу, поляки стали недосяжними для інших суперників.

Відзначимо також, що Ґузік наразі лідирує у списку бомбардирів турніру. На його рахунку 8 (5+3) набраних балів.