Вчера 12 5
Завтра 11 5

Понікаровський допоміг "Нью-Джерсі" врятуватися

Фінальна серія НХЛ продовжується

"Нью-Джерсі Девілз" скоротив відставання у фінальній серії Кубка Стенлі, перемігши "Лос-Анджелес Кінґз" на чужому льоду.

Зустріч, що відбулася на арені "Стейплс-центр" завершилась з рахунком 3:1. Першу шайбу на 48-й хвилині закинув Патрік Еліаш з передач Брюса Сальвадора і Дайнюса Зубруса. Однак через хвилину Дрю Дауті рахунок зрівняв, реалізувавши більшість, але Адаму Хенріку (56) вдалося відправити другу шайбу у ворота Джонатана Квіка. Результативні передачі на рахунку Девіда Кларксона та українця Олексія Понікаровського. Ілля Ковальчук встановив підсумковий рахунок, закинувши вже у порожні ворота за 20 секунд до кінця третього періоду.

Матч у Лос-Анджелесі міг стати останнім в фіналі Кубка Стенлі, однак "дияволи" зуміли скоротити відставання. Тепер рахунок у серії 3-1 на користь "королів". Наступна гра відбудеться на майданчику "Нью-Джерсі" в Ньюарку в суботу.