Поразку "Монреаля" доповнила втрата

У Еллера струс мозку і переломи
03 мая 2013г. 20:04

Нападник "Монреаль Кенедіенз" Ларс Еллер зазнав травми у першому матчі серії 1/8 фіналу Кубка Стенлі з "Оттава Сенаторз", повідомяє офіційний сайт НХЛ.

Центрфорвард покинув лід на носилках в середині другого періоду гри, що відбулася 2 травня. Причиною травми хокеїста став грубий силовий прийом, який проти нього застосував захисник "Оттави" Ерік Грайба.

Внаслідок травми на лід пролилася значна кількість крові. Показово, що медичний персонал "Монреалю" не дозволив Еллеру самостійно покинути лід, що той намагався зробити, після того, як кілька хвилин пролежав на льоду долілиць.

За інформацією представників "Кенедіенз", у їхнього центрфорварда струс мозку, переломи кісток обличчя, також він втратив кілька зубів.

У 46 матчах регулярного чемпіонату 2012/2013 на рахунку Еллера 30 (8+22) очки.

Додамо, що поєдинок у підсумку закінчився поразкою "Монреаля" з рахунком 2:4, а рахунок у серії став 1-0 на користь "Оттави".

Пізніше ліга покарала Грайбу дискваліфікацією на два матчі.