матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 2 2
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Профспілка знову готова домовлятися з НХЛ

Однак переговорів ніхто не планує

Керівництво профспілки гравців НХЛ готове домовлятися з лігою про укладення нової колективної угоди навіть попри те, що наприкінці минулого тижня сторони вирішили перенести конфлікт до зали суду.

"Ми готові, можемо і прагнемо домовлятися. Ми хочемо досягнути домовленостей і хочемо зробити це якнайшвидше"
, - заявив журналістам спеціальний посланець профспілки Стів Фер, слова якого наводить ESPN.

Водночас за словами Фера, жодних контактів з представниками НХЛ у профспілки не було з минулої п’ятниці і жодних нових зустрічей між сторонами не заплановано.

"Коли ми закінчили переговори у четвер, у мене було враження, що у них більше немає чого нам сказати. Тільки-но вони будуть готові, ми також будемо готові"
, - додав представник гравців.

У свою чергу заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі електронною поштою повідомив журналістам, що ліга шукає способи виходу з ситуації, яка склалася, і висловив надію, що й профспілка теж цим переймається.

Нагадаємо, що минулого четверга сторонам у черговий раз не вдалося досягнути компромісу щодо нової колективної угоди, яка б поклала кінець локауту у лізі. Після цього у п’ятницю в середині профспілки було ухвалене рішення про початок процедури її розпуску, що дало б можливість хокеїстам самостійно представляти себе у суді і, спираючись на трудове законодавство США, вимагати визнати локаут незаконним.

НХЛ відповіла на це позовом до федерального суду у Нью-Йорку, метою якого є підтвердити законність припинення роботи ліги через відсутність колективної угоди.

Нагадаємо, що з 16 вересня у НХЛ триває локаут.  Тоді збіг термін дії колективної угоди. Компромісу ж щодо нової сторонам досягнути не вдається.

Наразі скасовані усі матчі регулярної першості до 30 грудня, а також "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Головна суперечка між НХЛ та профспілкою гравців розгортається навколо перерозподілу прибутків у лізі на користь власників клубів.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
22:30
Баскетбол. Суперлига Пари-Матч. Плей-офф. Финал. Матч 1. Будивельник - Химик. Премьера
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров