Сегодня 3

"Проскуров" переміг "Одесу" на аматорському турнірі

У фіналі переможець зіграє проти "Гайдамаків"
20 мая 2012г. 10:44

Другий ігровий день на аматорському міжобласному турнірі, присвяченому пам’яті Валерія Харламова, у Вінниці розпочався із протистояння головних претендентів на другу путівку до фіналу.

Між собою зійшлися минулорічні аутсайдери - команди "Одеса" та Хмельницький "Проскурів". Хмельничани, які бажали будь що здобути перемогу, дозаявили до свого складу двох гравців "Гайдамаків".

Час пограти в улюблену гру учасники очного протистояння використали сповна. Хмельничани відкрили рахунок у матчі. Але згодом одесити змогли притиснули "Проскурів".

Матч до останньої хвилини проходив у над напруженій боротьбі. Команди розщедрилися на голи. За кілька хвилин до фінальної сирени рахунок був 4-4. Однак одесити занадто захопилися атаками і пропустили контрвипад Хмельницька. У підсумку 5-4 на користь "Проскурова".

У фіналі змагань зійдуться "Проскурів" та "Гайдамаки".