Новость

Радулов може приєднатися до брата у ЦСКА

| Хоккей

Його доля визначиться у найближчі дні

Форвард "Нешвілл Предаторз" та "Салават Юлаєв" Олександр Радулов може приєднатися до свого брата і поповнити ряди московського ЦСКА.

За повідомленням "Хокейної правди", після повернення з "Нешвілла" Олександр отримав три дуже солідних пропозиції - уфимського "Салават Юлаєв", пітерського СКА і власне самого ЦСКА.

Одним з першочергових моментів для самого форварда було питання з підписанням в його майбутню команду старшого брата - нападника Ігоря Радулова. На цей крок були готові піти в пітерському клубі, але сам Радулов-молодший в останній момент не захотів перебиратися в команду Мілоша Ржиги.

У підсумку в минулу середу Радулов-старший підписав контракт з ЦСКА, і представники армійського клубу почали переговори з уфимською стороною про суму компенсації за права на Олександра.

"Я не хотів би називати клуби, з якими ведуться переговори про передачу прав на Радулова. В даний час йде "паперова робота". Все має остаточно визначитися протягом одного-двох днів", - прокоментував ситуацію щодо можливого переходу Радулова в інший клуб КХЛ генеральний менеджер "Салават Юлаєв" Олег Гросс, повідомляє "Спорт-Экспресс".

Також за повідомленням російських ЗМІ, за столичний ЦСКА в майбутньому сезоні буде виступати і захисник Костянтин Корнєєв. Планується, що в найближчі кілька днів вихованець школи "Крилья Совєтов" підпише дворічний контракт з командою Валерія Брагіна.

Комментарии (0)
Новости партнеров