"Рейнджери" знову повели у серії з "Нью-Джерсі"

Лундквіст - перша зірка зустрічі
20 мая 2012г. 10:11

"Нью-Йорк Рейнджерз" здобув гостьову перемогу над "Нью-Джерсі Девілз" в третьому матчі фінальної серії плей-офф Східної конференції НХЛ.

Матч, що пройшов у Нью-Джерсі, завершився з рахунком 3:0 на користь гостей.

Першу шайбу на 44-й хвилині, реалізувавши чисельну перевагу, закинув захисник "Рейнджерз" Ден Жирарді, якому асистував Бред Річардс. На 46-й хвилині подвоїв перевагу нью-йоркців Кріс Крейдер з передач Райана Макдона і Райана Келлахана. Остаточний результат на 58-й хвилині встановив вже сам Келлахан, що відправив шайбу в порожні ворота господарів, що зняли Мартіна Бродо.

Його візаві Хенрік Лундквіст знову був визнаний першою зіркою зустрічі, відбивши всі 36 кидків по його воротах.

Рахунок у серії до чотирьох перемог став 2-1 на користь "Рейнджерз". Четверта гра серії також відбудеться у Нью-Джерсі 21 травня.