Вчера 10 5
Завтра 10 6

"Рейнджерз" ледь не втратили Лундквіста

Голкіпера-ветерана непокоїть плече

Голкіпер "Нью-Йорк Ренйджерз" Генрік Лундквіст зазнав ушкодження у другому матчі чвертьфінальної серії Кубка Стенлі з "Бостон Брюїнз", що відбувся напередодні.

Як інформує офіційний сайт НХЛ, хокеїст відчув дискомфорт у лівому плечі, коли відбивав кидок нападника "Бостона" Даніеля Пейя наприкінці другого періоду гри. Лундквісту вдалося впоратися із кидком, накривши його груддю, однак після цього він не піднімався з льоду протягом певного часу.

В результаті голкіпер зміг дограти матч, зробивши у ньому 27 сейвів.

"Це моє плече. Пізніше ми оглянемо його"
, - сказав воротар після матчу, у якого не було видимих ознак травми.

Додамо, що у цьому поєдинку, який закінчився поразкою "Рейнджерз" з рахунком 2:5, 31-річний Лундквіст вперше з 9 березня 2011 року пропустив більше чотирьох шайб за матч. Його серія тривала 152 гри.