"Рейнджерз" в суху переграли "Нью-Джерсі"

Команда Федотенка вийшла вперед у фінальній серії
15 мая 2012г. 09:07

Клуб Руслана Федотенка "Нью-Йорк Рейнджерз" здобув домашню перемогу над клубом іншого українця Олексія Понікаровського "Нью-Джерсі Девілз" у першому матчі фінальної серії плей-офф Східної конференції НХЛ.

Матч, що пройшов у Нью-Йорку, завершився з рахунком 3:0 на користь господарів. Першу шайбу на 41-й хвилині закинув захисник "Рейнджерз" Ден Жирарді, якому асистували Кріс Крейдер і Майкл Дель Зотто. На 52-й хвилині відзначився вже сам Крейдер, з передачі все того ж Жірарді і російського форварда Артема Анісімова, реалізувавши чисельну перевагу. Остаточний результат на 59-й хвилині встановив росіянин, який відправив шайбу вже у порожні ворота гостей.

Рахунок у серії до чотирьох перемог став 1:0 на користь "Рейнджерз". Друга гра серії також відбудеться у Нью-Йорку 16 травня.