Сегодня 7 7
Завтра 10 7

"Рейнджерз" втратили захисника у матчі з "Бостоном"

Для команди це "великий удар"

Захисник "Нью-Йорк Рейнджерз" Антон Строльман не взяв участі у останньому періоді третього матчу чвертьфінальної серії Кубка Стенлі з "Бостон Брюїнз", повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Підозрюють, що хокеїст міг зазнати травми під час зіткнення у другій двадцятихвилинці, коли проти нього провів жорсткий силовий прийом нападник "Бостона" Мілан Лючіч. Строльман після цього епізоду ще зіграв у кількох змінах другого періоду, провівши загалом на льоду 12 хвилин та 25 секунд.

У клубі не повідомляють подробиць про травму їхнього оборонця. Втім, головний тренер "Рейнджерз" Джон Торторелла назвав травму важкою для команди, яка наразі поступається у серії з рахунком 0-3.

"Він грав дуже добре. Це великий удар для нас"
, - заявив Торторелла.

Нагадаємо, що вчорашній матч закінчився перемогою "Бостона" з рахунком 2:1. Строльман взяв участь в усіх матчах "Рейнджерз" у нинішньому сезоні, відзначившись чотирма голами та сімома передачами у регулярному чемпіонаті. Його коефіцієнт корисності становить "+15".