Вчера 5 1
Завтра 15 0

"Рейнджерз" залишили Кададу без Кубка Стенлі

"Оттава" боролася довше за всіх

Лідер регулярного чемпіонату НХЛ у східній конференції "Нью-Йорк Рейнджерз" у сьомому матчі серії зломив опір "Оттава Сенаторз", перемігши з рахунком 2:1, і вийшов у другий раунд Кубка Стенлі.

Перший період закінчився без закинутих шайб. Їх команди приберегли на другу двадцятихвилинку. Рахунок у грі відкрив Марк Стаал (25-а хвилина). Потім Ден Жірарді (30) подвоїв перевагу господарів льоду. Єдине, на що спромоглася "Оттава" - гол престижу у виконанні Даніеля Альфредссона (32), який був закинутий у більшості.

"Оттава" стала останнім канадським клубом, що закінчив виступ у нинішньому сезоні НХЛ. Раніше з розіграшу турніру вилетів "Ванкувер", а "Торонто", "Монреаль", "Едмонтон", "Калґарі" і "Вінніпег" взагалі до плей-офф не потрапили.