Рібейро був здивований рішенням "Вашингтона"

Хокеїст тепер мусить їхати до Аризони

Нападник Майк Рібейро розраховував отримати нову угоду від клубу "Вашингтон Кепіталз" і був неприємно здивований тим, що йому довелося піти з команди. Про це він заявив виданню "Comcast SportsNet".

"Це стало несподіванкою. Я переїхав до Вашингтона разом зі своєю родиною. Думав, що якщо я провів вдалий сезон у команді, то її керівництво знайде можливість залишити мене. Однак цього не сталося. Щойно я отримав підтвердження, що мене не перепідпишуть, то вирішив продовжити кар’єру у "Фініксі"
, - розповів хокеїст.

Після шести сезонів, проведених у "Даллас Старз", минулого літа Рібейро уклав угоду із "Вашингтон Кепіталз". У столичній команді він провів вдалий рік, набравши 49 (32+24) очок у 48 іграх регулярного чемпіонату НХЛ та ставши другим бомбардиром столичної команди.

Після набуття наприкінці минулого тижня статусу необмежено вільного агента 33-річний форвард підписав угоду терміном на чотири сезони із "Фінікс Койотіс". Згідно неї, щорічна зарплата Рібейро становитиме 5,5 мільйона доларів.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров