Ризьке "Динамо" посунуло "Донбас" у турнірці

Рижани здолали одноклубників з Мінська
10 октября 2012г. 10:12

Хокеїсти ризького "Динамо" в овертаймі взяли гору над одноклубниками з Мінська в матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що пройшла у вівторок на льоду арени "Рига", завершилася з рахунком 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) на користь підопічних Пекка Раутакалліо.

В основний час матчу у складі мінського клубу відзначився Олександр Кулаков (9-та хвилина), за рижан закинув Олександр Жиру (18). Перемогу господарям льоду приніс точний кидок Джемі Джонсона на 3-й хвилині овертайму.

Відзначимо, що ця перемога стала для "Динамо" з Риги сьомою у 15 матчах чемпіонату. Вона дозволила рижанам з 17-ма очками піднятися на 11-й рядок турнірної таблиці Західної конференції. Мінський клуб з 15-ма очками залишається на останньому місці.

Паралельно з цим поєдинком у Донецьку "Донбас" проводив свій 13-й матч у КХЛ, і здолавши "Сєвєрсталь" у основний час, до закінчення матчу у Ризі випереджав у турнірній таблиці як мінське, так і ризьке "Динамо". Однак після перемоги рижан донецький клуб опустився з 12 на 13 сходинку чемпіонату, маючи при цьому дві гри у запасі.

У наступному матчі 11 жовтня суперником мінського "Динамо" стане якраз донецький "Донбас", а "динамівці" з Риги 13 жовтня зіграють в Омську з "Авангардом".