Новость

Романенко і Сальников повертаються на лід

| Хоккей

До старту чемпіонату "Беркут" займеться дисципліною

Київський "Беркут" розпочав останній етап підготовки до нового сезону ПХЛ, який стартує за два тижні. За цей час у Броварах столичний клуб має виправити останні недоліки у грі.

"Я дуже задоволений тим, як всі працювали. Ми провели дуже хороші ігри. За 9 днів 7 ігор - дуже велике навантаження. Дуже багато видалень, а це означає дисципліна, дисципліна, і потім індивідуальні помилки у захисті. Над цим ще потрібно попрацювати. Так само гра у більшості", - розповів головний тренер киян Мілош Холан.

Крім того "Беркут" незадовго до початку сезону зазнав відчутної втрати. Як вже повідомлялося раніше, зазнав травми досвідчений Сергій Климентьєв, і цілком імовірно, що захисникові знадобиться хірургічне втручання. Тож він може пропустити більше ніж шість тижнів. Зараз тренерський штаб у пошуках рівноцінної заміни Климентьєву, а також планує підсилитися крайнім нападником.

Натомість вийшли з лікарняного і розпочали заняття у загальній групі форвард Роман Сальников та захисник Володимир Романенко. Для нападника це взагалі ледь не перші льодові заняття. Через травму стегна він пропустив головні збори у Словаччині та Швейцарії.

"Я вже третій день з командою на льоду займаюся. Головне, що нога не турбує, а так звичайно важко, але я думаю, час потрібен просто", - відзначив Сальников.

Нагадаємо, що 31 серпня та 1 вересня "Беркут" зіграє дві товариські зустрічі зі збірною України. До контрольних поєдинків бронзовий призер попередньої першості ПХЛ підходить знекровленим, адже одразу семеро провідних хокеїстів клубу гратимуть за національну команду.

Комментарии (0)
Новости партнеров