Росія переграє Норвегію і йде далі

Перші два періоди закінчилися внічию
17 мая 2012г. 18:14

Збірна Росії здобула перемогу над збірною Норвегії у матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу, що проходить у Фінляндії та Швеції.

Поєдинок закінчився з рахунком 5:2 (2:1, 0:1, 3:0) на користь російської команди. Її хокеїсти відкрили рахунок на 8-й хвилині зустрічі - Олександр Овєчкін відзначився першою шайбою на турнірі, а його партнер по "Вашингтон Кепіталз" Олександр Сьомін виступив у ролі асистента. За кілька хвилин після цього Перу-Аге Скродеру вдалося відновити рівновагу у матчі. Але на 14-й хвилині Олександр Попов знову вивів росіян вперед. Проте на перших секундах другого тайму норвежці знову відігралися. Відзначився Патрік Торесен.

Після рівної гри у перших двох періодах у завершальній двадцятихвилинці росіянам вдалося здолати оборону суперника і закінчити матч впевненою перемогою. Шайби у ворота збірної Норвегії закинули Олексій Ємелін (41), Микола Жердєв (51) та Ілля Нікулін (55).

Отже, збірна Росії виходить у півфінал, де зустрінеться з переможцем пари США - Фінляндія.