Сейчас 1 1
Завтра 5 2

Росія та США вийшли до півфіналу МЧС

Американці всуху розбили чехів

Молодіжні збірні Росії та США вийшли до півфіналу чемпіонату світу U20, що цими днями проходить в російській Уфі.

Американські хокеїсти напередодні у поєдинку 1/4 фіналу здолали команду Чехії з рахунком 7:0 (1:0, 5:0, 1:0). Головним героєм матчу став Джон Годрі, який оформив хет-трик (12-та, 21-ша та 40-ва хвилини). Дублем відзначився Райлі Барбер (29-та і 33-та), ще по одній шайбі закинули Раян Хартман (22-га) та Джей Ті Міллер (45-та).

У свою чергу господарі турніру лише за булітами змогли вирвати перемогу у команди Швейцарії. Ценй поєдинок закінчився з рахунком 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0).

У перших двох періодах росіян виводили вперед Олександр Хохлачов (на 7-й хвилині) і Михайло Григоренко (30-та). Швейцарці відповіли голами Крістофа Бертші (11-та) і Мартіна Несса (33-тя). У третьому періоді Свен Андрігетто вивів вперед (49) вже команду Шона Сімпсона, але Микита Кучеров відновив рівновагу (59). Основний час і овертайм завершились внічию, а вирішальний буліт виконав Кучеров.

Таким чином, у півфіналі чемпіонату світу Канада зіграє зі США, а Швеція - з Росією.