Сейчас 1

Російська молодіжка знову здолала канадців

Рахунок у серії тепер на користь росіян
14 августа 2012г. 10:27

Молодіжна збірна Росії з хокею здобула перемогу над однолітками з Канади у третьому з чотирьох матчів, присвячених 40-річчю суперсерії СРСР - Канада.

Зустріч, що пройшла у понеділок в канадському Галіфаксі, закінчилася з рахунком 6:5 (3:2, 1:2, 2:1) на користь гостей. Вже до середини першого періоду Андрій Сигарєв (2-а хвилина) та Володимир Ткачов (7), по разу вразили ворота господарів. Однак канадці не здалися й зуміли відігратися зусиллями Мерфі (9) за гри у подвійній більшості та Мюррея (18). Втім, на першу перерву гості йшли все-ж ведучи у рахунку, завдяки голу Михайла Науменкова (19) у більшості.

У другому періоді першими знову зуміли відзначитися росіяни. Гол з передачі капітана команди Наїля Якупова на свій рахунок записав Антон Злобін (25), при цьому гості грали у нерівних складах 4 на 5. Господарі знову відповіли двома точними кидками Монахана (26) та Юдона (34).

У третій двадцятихвилинці Антон Сліпишев (42) і Юбердо (46) обмінялися голами у більшості, а підсумковий рахунок на 54-й хвилині встановив Сигарєв.

Нагадаємо, що перші два матчі, які пройшли у російському Ярославлі, збірна Росії завершила з рахунком 2:3 і 6:3 відповідно.

Заключна гра серії відбудеться у Галіфаксі 14 серпня.