"Рубін" вийшов уперед у серії з "Дизелем"

Для перемоги знадобилося два овертайми

Тюменський "Рубін" у додатковий час переграв пензенський "Дизель" (3:2) і вийшов вперед у півфінальній серії плей-офф Вищої хокейної ліги Росії.

На 14-й хвилині Володимир Карпов вивів "Рубін" вперед, на 30-й Станіслав Альшевский відновив рівновагу. На 54-й Денис Ячменєв закинув другу шайбу "Рубіна", а за 37 секунд до закінчення третього періоду Максим Березін перевів гру в овертайм. Тюменці пропустили гол, коли грали вчотирьох проти шістьох.

Автором вирішальної шайби на другій хвилині другого овертайму став Віталій Ячменєв.

Четвертий матч серії, рахунок у якій став 2-1 на користь "Рубіна", пройде в Пензі у п’ятницю. Дивіться цей матч в ефірі телеканалу "Хокей". Початок трансляції о 18:20.

Нагадаємо, у іншій півфінальній парі вже визначився переможець серії. Ним став "Торос" з Нєфтєкамська, який  виграв у "Донбасу" всі чотири матчі серії.