"Салават Юлаєв" знову сильніший за АІК

Уфимці тренуються на шведських клубах

У повторному протистоянні між командами "Салават Юлаєв" та шведським АІКом російські хокеїсти відправили у ворота суперника дві сухі шайби, повідомляє прес-служба клубу.

На цей раз підопічні Венера Сафіна тільки у третьому періоді змогли добитися перемоги. На 41-й хвилині Зинов’єв, звільнившись від опіки, вийшов на ударну позицію та різко кинув у ніжній кут воріт. На 59-й хвилині "Салават" спіймав суперника на контратаці і Ігор Мірнов влучним кидком остаточно зняв питання про переможця цього матчу.

Нагадаємо, що до цієї гри "Салават Юлаєв" встиг провести два контрольних поєдинки проти шведських команд: 21 серпня росіяни перемогли АІК (7:3), а 24 серпня у відчайдушній боротьбі поступилися "Шелефтео" (2:4).