матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Бахріддінова та Царегородцева дискваліфікували

"Динамо Харків" оштрафували

Суддівсько-дисциплінарний комітет ПХЛ прийняв рішення покарати матч-штрафом хокеїста київського "Сокола" Рустама Бахріддінова за удар гравця донецького "Донбасу-2" Максима Мартишка, у матчі, що відбувся 13 вересня.

"Порушення правил на 53-й хвилині матчу гравцем "Сокола" Рустамом Бахріддіновим кваліфікувати як матч-штраф за атаку суперника з нанесенням травми та дискваліфікувати Бахріддінова на один календарний матч чемпіонату. Окрім цього призначити грошову компенсацію у розмірі одна тисяча гривень та зобов’язати Бахріддінова принести публічні вибачення Мартишку", - йдеться у повідомленні на сайті ПХЛ.

Також СДК дискваліфікував на один матч гравця "Динамо" Андрія Царегородцева за навмисний удар суперника ключкою у матчі проти "Компаньйон-Нафтогазу".

Крім того, за порушення Спортивного регламенту чемпіонату ПХЛ, на команди "Донбас–2" та "Динамо Харків" накладені грошові штрафи у розмірі однієї тисячі гривень.

Також СДК попередив клуби про необхідність виконання регламенту щодо встановлення системи "відео-гол". Така технологія повинна запрацювати на усіх аренах ПХЛ до 1 жовтня 2012 року.

Комментарии 0

Новости партнеров
12:10
Телемагазин
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров