Селляне вже продумав для себе план "Б"

Фін думає допомогти своєму другу

42-річний нападник "Анагайм Дакс" Теему Селянне заявив, що в разі локауту в Національній хокейній лізі він планує грати на батьківщині за клуб "Йокеріт".

"Один з моїх найкращих друзів Раймо Кекалайнен - генеральний менеджер" Йокеріта ", і він запропонував пограти за його команду. Я сказав, що подумаю. А взагалі я вирішив для себе не приймати ніяких рішень, поки про локаут не оголосять офіційно. Навіть після цього я не маю наміру відразу ж виїжджати до Європи. Я подивлюся, як просуватимуться переговори, після чого прийму рішення. Думаю, що якщо локаут затягнеться хоча б на місяць, багато хокеїстів виїдуть грати до Європи ", - відзначив хокеїст.

Нагадаємо, термін дії нинішньої колективної угоди між гравцями та НХЛ закінчиться 15 вересня. Якщо до цього часу ліга та профспілка хокеїстів не зможуть дійти згоди, то у НХЛ може статися локаут.

У липні стало відомо, що фінський ветеран прийняв рішення продовжити свою кар’єру хокеїста і проведе свій двадцятий сезон у НХЛ у складі клубу "Анагайм Дакс".

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Баскетбол. Суперлига Пари-Матч. БИПА - Черкасские Мавпы. Прямая трансляция
13:55
Новости партнеров
Новости партнеров