Завтра 1 0
Завтра 1 0

"Сент-Луїс" опинився на межі вильоту з плей-офф

"Королі" перемагають, тепер удома

"Лос-Анджелес Кінґз" здобув третю поспіль перемогу над "Сент-Луїс Блюз" у матчах півфінальної серії плей-офф Західної конференції Національної хокейної ліги.

Зустріч, що проходила в четвер на домашній арені "Кінґз", завершилася з рахунком 4:2 (1:0, 2:1, 1:1).

На 14-й хвилині гри рахунок відкрив форвард господарів Джастін Вільямс. У дебюті 2-го відрізка зустрічі суперники обмінялися голами: спочатку "Сент-Луїс" зусиллями Кріса Стюарта зрівняв рахунок, але вже через 40 секунд "Королі" повернули перевагу після точного кидка Дуайта Кінга. Майк Річардс розвинув перевагу на 31-й хвилині гри. У третьому періоді команди по разу засмутили одна одну: на 45-й хвилині забив Стюарт, а на 49-й Дрю Дауті встановив підсумковий рахунок.

"Лос-Анджелес", який фінішував в регулярному чемпіонаті лише восьмим на Заході, може вийти у фінал конференції вже у неділю. 4-й матч серії також пройде на льоду "Стейплс-центру".