Вчера 14 5
Завтра 8 3

"Сент-Луїс" вперше за 10 років виграв серію

"Блюзмени" вирвали перемогу у "Сан-Хосе"

"Сент-Луїс Блюз" здобув перемогу в п’ятому матчі протистояння з "Сан-Хосе Шаркс" у першому раунді плей-офф НХЛ і вперше за 10 років виграв серію.

Зустріч, що пройшла у Сент-Луїсі в неділю, закінчилася з рахунком 3:1 на користь господарів льоду, а рахунок у серії став 4-1.

Рахунок відкрили гості, у другому періоді відзначився Джо Торнтон. Проте у третій двадцятихвилинці "Блюз" зуміли перевернути хід гри і забили двічі - на 51 хвилині забив Джеймі Лангенбрюннер, а вже через 45 секунд свою команду вперед вивів Девід Перон. А на останній хвилині матчу остаточний рахунок встановив Енді Макдональд.

Таким чином "Сент-Луїс" здобув четверту перемогу над "акулами" і вийшов у другий раунд плей-офф Кубка Стенлі, чого команді не вдавалося зробити з сезону 2001-02, коли вони поступилися майбутнім чемпіонам з "Детройта".